UA DE EN 
 
   »   Туризм   »   Про компанію

 

 

Шановні пані та панове!

      З моменту заснування і вже більш ніж за 15 років існування на туристичному ринку, наша компанія набула статус надійного партнера не лише в Україні, а й далеко за її межами. Як туроператор, ми здійснюємо тісне взаємовигідне співробітництво з мережею міжнародних туристичних агенцій у Європі, надаючи, таким чином, нашим клієнтам можливість подорожувати по всьому світу. Ми працюємо так, щоб подорож доставила Вам задоволення незалежно від географії або виду поїздки. Також наші тури відрізняє прекрасний сервіс і прийнятні ціни.

 

      Ми працюємо за наступними напрямками:

  • Пляжний відпочинок (Єгипет, Таїланд, Туреччина, Греція ...)
  • Відпочинок в горах (Австрія, Франція, Швейцарія, Словаччина, Польща, Болгарія, України ...)
  • Екскурсійні тури (країни Європи)
  • Освіта і робота за кордоном (Австрія, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Китай ...)
  • Прийом туристів в містах України (Київ, Чернівці, Львів ...)

      Ці результати були досягнуті лише завдяки винятковій гнучкості у визначенні швидко змінного довкілля і новими тенденціями на ринку туризму. А також завдяки високому професіоналізму керівника компанії - Олександра Кнауса (голови «Сільського зеленого туризму Буковини», почесного працівника туризму, випускника «Київського університету туризму, економіки і права», удостоєного нагороди «Святої Софії») і досвідченим менеджерам, які люб'язно нададуть відповіді на всі Ваші запитання. Для нього, як і для компанії в цілому, девізом є «Професіоналізм, висока якість пропонованих послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта».


  Окрім туристичних офісів, компанія пропонує своїм клієнтам послуги однойменного ресторану і комфортабельних апартаментів в самому центрі старовинного міста Чернівці.